Roztanči svůj život

Bachovy květové esence

„Nemoc těla tak, jak ji známe, je rezultátem, výsledkem, posledním stadiem něčeho, co je hluboce zakořeněno pod povrchem. Nemoc se projevuje na materiálně-tělesné úrovni, která je nejblíže úrovni mentální. Je zcela výsledkem konfliktu mezi naším duchovním a tělesným bytím. Jestliže mezi těmito dvěma aspekty vládne harmonie, těšíme se naprostému zdraví. Ale pokud mezi nimi vládne disharmonie, následuje to, co všichni známe jako nemoc.“
Dr. Edward Bach

Co jsou Bachovy květové esence?

Bachovy květové esence jsou extrakty z 38 běžně známých divokých rostlin. Tuto metodu vynalezl anglický lékař a homeopat Dr. Edward Bach. Harmonizují naši mysl, emoce, celkovou psychiku; pomáhají nám nebát se být sami sebou. Působí jemně, ale do hloubky. S jejich pomocí můžete řešit nervozitu, strachy, nerozhodnost, výbušnost, úzkosti, paniku, nízké sebevědomí, osobní hranice, přecitlivělost, vznětlivost, slabou koncentraci, únavu – fyzickou i psychickou, netrpělivost, přílišnou orientace na minulost, komunikaci, atd.

Náš emocionální stav je klíčem k našemu zdraví.

John Doe

Má cesta k Bachově terapii?

S touto terapií jsem se sama poprvé setkala před 15ti lety, když jsem studovala Aura-Somu (terapii barvami) a práce s nimi se pro mne stala velkou vášní. Od roku 2016 jsem certifikovaným absoloventem BIEP.

Díky dlouholeté pedagogické praxi a lektorování Vám dokáži poskytnout vhled do Vašich situací a vybrat vhodnou kombinaci esencí. Bachovky jsou zcela přírodní, vhodné pro všechny věkové kategorie, zvířata i rostliny. Vždy se připravují individuálně dle aktuálních problémů.

Věřím, že i pomocí Bachovek můžete roztančit svůj život ☺️

John Doe

Ceník

Konzultace probíhá buď telefonicky, online či osobně Velké Popovice (Praha – východ)

Reference

Objednávka Bachových esencí

Děkuji za Váš zájem

budu Vás kontaktovat s nabídkou termínů na konzultaci. Ve Vašem emailu Vám přistane potvrzovací email. V případě, že Vám e-mail nepřijde zkontrolujte si Spam, Hromadné, Promoakce či Aktualizace.

Děkuji za pochopení

Bára Pastrňáková